Paid Memberships Pro 2.12.3 - en to fa translation catalogue (692 entries)

en:  and then <strong>%s after %d %s</strong>.
fa: و سپس <strong>%s بعد از %d %s</strong>

en:  and then <strong>%s every %d %s for %d more %s</strong>.
fa: و سپس <strong>%s هر %d %s برای %d روز بیشتر %s</strong>.

en:  and then <strong>%s every %d %s</strong>.
fa: و سپس <strong>%s هر %d %s</strong>

en:  and then <strong>%s per %s for %d more %s</strong>.
fa: وسپس <strong>%s  هر %s برای %d  روز بیشتر %s</strong>.

en:  and then <strong>%s per %s</strong>.
fa: و سپس <strong>%s به ازای %s</strong>.

en: %d members found.
fa: %d عضو یافت شد

en: %d orders found.
fa: %d سفارش یافت شد

en: %s after %d %s.
fa: %s پس از %d %s.

en: %s every %d %s for %d more %s.
fa: %s هر %d %s برای %d بیشتر %s.

en: %s every %d %s.
fa: %s هر %d %s.

en: %s has had their payment subscription cancelled by Stripe. Please check that this user's membership is cancelled on your site if it should be.
fa: عضو %s پرداخت اشتراک خود را با Stripe لغو نموده است. لطفا بررسی کنید که عضویت این کاربر در سایت شما لغو شده باشد

en: %s per %s for %d more %s.
fa: %s در هر %s برای %d %s بیشتر.

en: %s per %s.
fa: %s در هر %s.

en: &larr; Return to Home
fa: &larr;بازگشت به صفحه اصلی

en: &larr; Return to Your Account
fa: &larr;بازگشت به حساب کاربری شما

en: &larr; View All Invoices
fa: مشاهده تمام فاکتورها &larr;

en: 2Checkout integration does not support custom trials. You can do one period trials by setting an initial payment different from the billing amount.
fa: ادغام 2Checkout در حال حاضر از دوره های آزمایشی سفارشی پشتیبانی نمیکند. میتوانید یک دوره آزمایشی را با تنظیم یک پرداخت اولیه مجزا از مقدار صورت حساب انجام دهید.

en: <p class="pmpro_level_discount_applied">The <strong>%s</strong> code has been applied to your order.</p>
fa: <p class="pmpro_level_discount_applied">کد <strong>%s</strong>  در سفارش شما درج شد.</p>

en: <p>A payment is being held for review within Authorize.net.</p><p>Payment Information From Authorize.net
fa: <p>پرداخت در انتظار اعتبار سنجی Authorize.net.</p><p>اطلاعات فرم پرداخت Authorize.net

en: <p>The <strong>%s</strong> code has been applied to your order.</p>
fa: <p>کد <strong>%s</strong> در سفارش شما درج شد.</p>

en: <span class="ab-icon"></span>Memberships
fa: عضویت ها <span class="ab-icon"></span>

en: <strong>%s every %d %s</strong>.
fa: <strong> %s هر %d %s</strong>.

en: <strong>%s per %s</strong>.
fa: <strong>%s به ازای هر %s</strong>.

en: <strong>%s</strong> now
fa: حالا <strong>%s</strong>

en: A Payment Gateway must be set up before any payments will be processed.
fa: حتما یک درگاه پرداخت باید تنظیم شود قبل از اینکه پرداخت های شما پردازش شوند.

en: A free reCAPTCHA key is required.
fa: کلید reCAPTCHA آزاد مورد نیاز است.

en: A partial payment was made that we could not refund. Please contact the site owner immediately to correct this.
fa: پرداخت جزئی صورت گرفته که ما نمی توانیم استرداد کنیم . لطفاً با مدیریت سایت تماس بگیرید سریعا تا اصلاح شود .

en: A partial payment was made that we could not void. Please contact the site owner immediately to correct this.
fa: پرداخت جزئی صورت گرفته که ما نمی توانیم باطل کنیم . لطفاً با مدیریت سایت تماس بگیرید سریعا تا اصلاح شود .

en: API Password
fa: رمز عبور API

en: API Signature
fa: امضاء API

en: API Username
fa: نام کاربری API

en: Accepted Credit Card Types
fa: کارتهای پرداخت مورد قبول

en: Account
fa: حساب

en: Account Information
fa: اطلاعات حساب

en: Account Number
fa: شماره حساب

en: Account Page
fa: صفحه حساب کاربری

en: Activate
fa: فعال کردن

en: Activate %s
fa: فعال کردن %s

en: Active
fa: فعال

en: Add New Discount Code
fa: افزودن کد تخفیف جدید

en: Add New Level
fa: افزودن سطح جدید

en: Add New Membership Level
fa: افزودن سطح عضویت جدید

en: Add New Order
fa: افزودن سفارش جدید

en: Add On Name
fa: نام افزونه

en: Add Ons
fa: افزونه ها

en: Add a membership level to get started.
fa: برای شروع، یک سطح جدید کاربری ایجاد کنید.

en: Additional Page Settings
fa: تنظیمات صفحه اضافی

en: Address 1
fa: نشانی ۱

en: Address 2
fa: نشانی ۲

en: Admin Changes
fa: تغییرات مدیر

en: Ads from the following plugins will be automatically turned off
fa: تبلیغات توسط افزونه های زیر به صورت خودکار خاموش می شود

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Advanced Settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Affiliate ID
fa: شناسه بازاریاب

en: Affiliate SubID
fa: شناسه زیر دسته بازاریاب

en: After
fa: بعد از

en: After saving this level, make note of the ID and create a "Plan" in your Braintree dashboard with the same settings and the "Plan ID" set to <em>pmpro_#</em>, where # is the level ID.
fa: بعد از ذخیره این سطح، از شناسه آن یادداشت بردارید و یک "Plan" در داشبورد Braintree با تنظیمات مشابه ایجاد کرده و در قسمت "Plan ID"  عبارت <em>pmpro_#</em> را وارد کنید، به طوریکه به جای # شناسه سطح را وارد نمایید.

en: After your initial payment, your first %d payments are Free.
fa: بعد از پرداخت اولیه، اولین %d پرداخت شما رایگان است.

en: After your initial payment, your first %d payments will cost %s.
fa: بعد از پرداخت اولیه،  %d پرداخت اول شما %s هزینه خواهد داشت.

en: After your initial payment, your first payment is Free.
fa: بعد از پرداخت اولیه، پرداخت اول شما رایگان است.

en: After your initial payment, your first payment will cost %s.
fa: بعد از پرداخت اولیه، پرداخت اول شما %s هزینه خواهد داشت.

en: All
fa: همه

en: All Levels
fa: همه سطوح

en: All Time
fa: همه زمان ها

en: All Users
fa: تمامی کاربران

en: All good!
fa: همه چیز خوب است!

en: Allow Signups
fa: اجازه ثبت نام

en: Almost done. Review the membership information and pricing below then <strong>click the "Complete Payment" button</strong> to finish your order.
fa: تقریبا آخر کار است! اطلاعات عضویت و تعرفه ها را در زیر بررسی کنید و وقتی تمام شد <strong>روی "پایان" کلیک کنید</strong>

en: Already have an account?
fa: قبلا ثبت نام کرده اید؟

en: Amount
fa: مقدار

en: An Email From %s
fa: یک ایمیل از %s.

en: Annual
fa: سالانه

en: Apply
fa: اعمال

en: Are you a spammer?
fa: آیا یک spammer هستید؟

en: Are you sure you want to cancel your membership?
fa: آیا از لغو عضویت %s اطمینان دارید؟

en: Are you sure you want to delete membership level %s? All subscriptions will be cancelled.
fa: آیا از حذف سطح عضویت %s اطمینان دارید؟ تمامی اشتراک های مربوط به این سطح لغو می شوند.

en: Are you sure you want to delete the %s discount code? The subscriptions for existing users will not change, but new users will not be able to use this code anymore.
fa: آیا از حذف کد تخفیف %s اطمینان دارید؟ اشتراک ها برای اعضا موجود تغییر نخواهند کرد، اما کاربران جدید امکان استفاده از این کد را نخواهند داشت.

en: Assign the WordPress pages for each required Paid Memberships Pro page or
fa: اختصاص صفحات وردپرس برای هر صفحه PMPro مورد نیاز.

en: Australian Dollars (&#36;)
fa: دلار استرالیا (&#36;)

en: Authorize.net Settings
fa: تنظیمات Authorize.net

en: Below are details about your membership account and a receipt for your initial membership invoice. A welcome email with a copy of your initial membership invoice has been sent to %s.
fa: در زیر اطلاعات مربوط به حساب کاربری و رسید فاکتور پرداخت اولیه شما آمده است. یک ایمیل خوش آمد گویی به همراه یک ضمیمه از فاکتور پرداخت اولیه مربوطه به آدرس %s ارسال شده است.

en: Below are details about your membership account. A welcome email has been sent to %s.
fa: در زیر اطلاعات حساب کاربری شما آمده است. ایمیل خوش آمد گویی به %s ارسال شد.

en: Below are details about your membership account. A welcome email with has been sent to %s.
fa: در زیر اطلاعات حساب کاربری شما آمده است. یک ایمیل خوش آمد گویی به آدرس %s ارسال شده است.

en: Bill Updates
fa: تغییرات پرداخت ها

en: Billing
fa: صورتحساب

en: Billing Address
fa: آدرس  صورت حساب

en: Billing Ammount
fa: میزان صورتحساب

en: Billing Amount
fa: مقدار صورتحساب

en: Billing City
fa: شهر صورت حساب

en: Billing Country
fa: کشور صورت حساب

en: Billing Cycle
fa: دوره صورتحساب

en: Billing Cycle Limit
fa: محدودیت چرخه صورتحساب

en: Billing Details
fa: جزیئات صورتحساب

en: Billing Information
fa: اطلاعات صورتحساب

en: Billing Information Page
fa: صفحه اطلاعات صورتحساب

en: Billing Name
fa: نام در صورت حساب

en: Billing Phone
fa: تلفن صورت حساب

en: Billing Postal Code
fa: کد پستی صورت حساب

en: Billing State
fa: ایالت صورت حساب

en: Billing Street
fa: خیابان محل صورت حساب

en: Billing information has been udpated for %s at %s
fa: اطلاعات صورت حساب به روز شد برای %s در %s

en: Braintree Payments
fa: Braintree پرداخت

en: Braintree Settings
fa: تنظیمات Braintree

en: Braintree integration currently does not support trial amounts greater than $0.
fa: ادغام Braintree در حال حاضر دوره آزمایشی با مقادیر بالاتر از 0$ را پشتیبانی نمیکند.

en: Braintree integration currently only supports billing periods of "Month" or "Year".
fa: ادغام Braintree در حال حاضر تنها دوره های زمانی صدور صورت حساب "ماهانه" یا "سالانه" را پشتیبانی میکند.

en: Brazilian Real (&#36;)
fa: ریل برزیل (&#36;)

en: Brazilian Real (R&#36;)
fa: برزیل ریل (R $)

en: By %s
fa: به وسیله ی %s

en: By default, system generated emails are sent from <em><strong>wordpress@yourdomain.com</strong></em>. You can update this from address using the fields below.
fa: در حالت پیشفرض، ایمیل های ارسالی سیستم از آدرس <em><strong>wordpress@yourdomain.com</strong></em>ارسال میشوند. می توانید با استفاده از فیلدهای زیر، آدرس فرستنده این فرم را تغییر دهید.

en: Canadian Dollars (&#36;)
fa: دلار کانادا (&#36;)

en: Cancel
fa: لغو کردن

en: Cancel All Memberships
fa: لغو همه عضویت ها

en: Cancel Membership
fa: لغو عضویت

en: Cancel Page
fa: صفحه انصراف

en: Cancellation
fa: انصراف

en: Cancellation Rate
fa: نرخ انصراف ها

en: Cancellations
fa: انصراف ها

en: Cancelled Members
fa: عضویت های لغو شده

en: Card Number
fa: شماره کارت

en: Card Type
fa: نوع کارت

en: Categories
fa: دسته بندی ها

en: Change
fa: تغییر

en: Change Membership Level
fa: تغییر سطح عضویت

en: Change Password
fa: تغییر رمز عبور

en: Check Again
fa: بررسی دوباره

en: Check Out with a Credit Card Here
fa: پرداخت توسط کارت اعتباری از اینجا

en: Check if this level has a recurring subscription payment.
fa: اگر این سطح دارای پرداخت دوره ای حق اشتراک است، علامت بزنید.

en: Check this to set an expiration date for new sign ups.
fa: برای ثبت زمان انقضا برای ثبت نام های جدید علامت بزنید

en: Check this to set when membership access expires.
fa: برای ثبت زمان انقضای دسترسی عضویت علامت بزنید.

en: Check to add a custom trial period.
fa: برای افزودن دوره آزمایشی سفارشی علامت بزنید.

en: Check to hide this level from the membership levels page and disable registration.
fa: برای مخفی سازی این سطح از لیست سطوح عضویت و غیرفعال سازی ثبت نام، علامت بزنید.

en: Checkout
fa: اتمام خرید و پرداخت

en: Checkout Page
fa: صفحه پرداخت

en: Checkout: Payment Information
fa: پرداخت: اطلاعات پرداخت

en: Chinese Yuan
fa: یوان چین

en: Choose Levels to Hide Ads From
fa: انتخاب سطح برای مخفی کردن تبلیغات از آن

en: Choose One
fa: انتخاب یکی

en: Choose your Payment Method
fa: روش پرداخت خود را انتخاب کنید

en: City
fa: شهر

en: City, State Zip
fa: کد پستی شهر، استان

en: Click here to change your discount code
fa: کد تخفیف دیگری دارید؟ اینجا کلیک کنید

en: Click here to enter your discount code
fa: برای وارد کردن کد تخفیف کلیک کنید

en: Click here to go to the home page.
fa: برای رفتن به صفحه اصلی اینجا را کلیک کنید.

en: Click here to signup for reCAPTCHA
fa: برای ثبت نام در reCAPTCHA اینجا را کلیک کنید

en: Client-Side Encryption Key
fa: کلید رمزنگاری سمت کاربر

en: Code
fa: کد

en: Code %s deleted successfully.
fa: کد %s به درستی حذف شد.

en: Code not found.
fa: کد یافت نشد.

en: Complete Payment
fa: تکمیل پرداخت

en: Confirm Email
fa: تایید آدرس ایمیل

en: Confirm Email Address
fa: تایید آدرس ایمیل

en: Confirm Password
fa: تایید رمز عبور

en: Confirmation Message
fa: پیام تایید

en: Confirmation Page
fa: صفحه تاییدیه

en: Content Settings
fa: تنظیمات محتوا

en: Could not cancel old subscription.
fa: اشتراک های قدیمی را نمی توان لغو کرد

en: Could not cancel the old subscription. Updates have not been processed.
fa: قادر به لغو اشتراک قبل نمی باشد. به روز رسانی پردازش نشده است.

en: Could not connect to Authorize.net
fa: قادر به اتصال به سایت Authorize.net نمی باشد

en: Could not find the customer.
fa: مشتری پیدا نشد

en: Could not find the subscription.
fa: اشتراک پیدا نمی شود

en: Country
fa: کشور

en: Coupon
fa: کوپن تخفیف

en: Coupon Amount
fa: مقدار کپن

en: Create your first discount code now
fa: اولین کد تخفیف را بسازید

en: Credit Card Information
fa: اطلاعات کارت اعتباری

en: Credit Card on File Expiring Soon at %s
fa: کارت اعتباری شما به زودی منقضی خواهد شد در %s

en: Credit card expiring email sent to %s.
fa: ارسال ایمیل انقضاء کارت اعتباری به %s.

en: Currency
fa: واحد پول

en: Current Level
fa: سطح کنونی

en: Custom Trial
fa: دوره آزمایشی سفارشی

en: Customers in %s will be charged %s%% tax.
fa: مشتریان %s شامل %s%% مالیات خواهند شد.

en: CyberSource Settings
fa: تنظیمات CyberSource

en: Cybersource
fa: CyberSource

en: Czech Koruna
fa: کرونا چک

en: Daily
fa: روزانه

en: Danish Krone
fa: کرون دانمارک

en: Date
fa: تاریخ

en: Day
fa: روز

en: Day(s)
fa: روز

en: Days
fa: روز

en: Deactivate
fa: غیر فعال کردن

en: Deactivate %s
fa: غیر فعال کردن %s

en: Default WP notification email. (Recommended: Leave unchecked. Members will still get an email confirmation from PMPro after checkout.)
fa: ایمیل های اطلاع رسانی پیش فرض WP. (ترجیحا تیک نزنید. با این وجود اعضا هنوز هم پس از اتمام خرید و پرداخت ایمیل تایید از PMPro دریافت خواهند کرد )

en: Delete
fa: حذف

en: Delete %s
fa: حذف %s

en: Deleting orders is permanent and can affect active users. Are you sure you want to delete order %s?
fa: حذف سفارشات دائمی است و این می تواند روی کاربران فعال تاثیر بگذارد. آیا شما برای حذف سفارش %s اطمینان دارید؟

en: Description
fa: توضیحات

en: Details
fa: جزییات

en: Disable New Signups
fa: غیرفعالسازی ثبت نام جدید

en: Disabled
fa: غیر فعال شده

en: Discount Code
fa: کد تخفیف

en: Discount Codes
fa: کد تخفیف

en: Discount code added successfully.
fa: کد تخفیف به درستی اضافه شد.

en: Discount code updated successfully.
fa: کد تخفیف به درستی بروزرسانی شد.

en: Discount codes allow you to offer your memberships at discounted prices to select customers.
fa: کدهای تخفیف به شما امکان میدهد تا به اعضا پیشنهاد ویژه دهید موقع قیمت تخفیف خورده تا مشتریان انتخاب کنند.

en: Dismiss
fa: پنهان کن

en: Do you have a discount code?
fa: کد تخفیف دارید؟

en: Docs
fa: اسناد

en: Download
fa: دانلود

en: Drag and drop membership levels to reorder them on the Levels page.
fa: برای جابجایی ترتیب سطوح عضویت را بکشید و رها کنید تا در صفحه سطوح مرتب شوند.

en: Duration
fa: مدت

en: Edit Billing Information
fa: ویرایش اطلاعات صورتحساب

en: Edit Discount Code
fa: ویرایش کد تخفیف

en: Edit Membership Level
fa: ویرایش سطح عضویت.

en: Edit Profile
fa: ویرایش پروفایل

en: Email
fa: ایمیل

en: Email Address
fa: آدرس ایمیل

en: Email Settings
fa: تنظیمات ایمیل

en: Enabled
fa: فعال شده

en: Ended
fa: به اتمام رسیده

en: Enter license key here...
fa: کلید مجوز را اینجا وارد کنید ...

en: Error adding discount code. That code may already be in use.
fa: خطا در افزودن کد تخفیف. این کد احتمالا در حال استفاده است

en: Error adding membership level.
fa: خطا در اضافه کردن سطح عضویت.

en: Error creating customer record with Braintree:
fa: خطا در ایجاد رکورد مشتری با Braintree

en: Error creating customer record with Stripe:
fa: خطا در ایجاد رکورد مشتری با Stripe:

en: Error creating plan with Stripe:
fa: خطا در ایجاد پلن با Stripe:

en: Error deleting code. Please try again.
fa: خطا در حذف کد تخفیف. لطفاً مجدد تلاش کنید.

en: Error deleting discount code. The code was only partially deleted. Please try again.
fa: خطا در حذف کد تخفیف. این کد فقط به طور مقطعی حذف شد. لطفاً مجدد تلاش کنید.

en: Error deleting membership level.
fa: خطا در حذف سطح عضویت.

en: Error deleting order.
fa: خطا در حذف سفارش.

en: Error during charge:
fa: خطا در طول شارژ:

en: Error during settlement:
fa: خطا در طول تسویه:

en: Error interacting with database
fa: خطا در برقراری ارتباط با پایگاه داده

en: Error saving order.
fa: خطا در ذخیره سفارش.

en: Error saving values for the %s level.
fa: خطا در ذخیره سازی مقادیر برای سطح %s

en: Error subscribing customer to plan with Braintree:
fa: خطا در عضویت مشتری در پلن با Braintree

en: Error subscribing customer to plan with Stripe:
fa: خطا در عضویت مشتری در پلن با Stripe:

en: Error updating billing information.
fa: خطا در به روز رسانی اطلاعات صورت حساب.

en: Error updating discount code. That code may already be in use.
fa: خطا در بروزرسانی کد تخفیف. این کد احتمالا در حال استفاده است.

en: Error updating membership level.
fa: خطا در به روز رسانی سطح عضویت.

en: Error updating order timestamp.
fa: خطا در به روز کردن زمان سفارش.

en: Euros (&euro;)
fa: هزار تومان (هزار تومان)

en: Expiration
fa: انقضا

en: Expiration Date
fa: تاریخ انقضاء

en: Expiration Month
fa: ماه انقضا

en: Expiration Year
fa: سال انقضا

en: Expired Members
fa: عضویت های منقضی شده

en: Expires
fa: انقضا

en: Expires In
fa: انقضا در

en: Export to CSV
fa: ذخیره با فرمت CSV

en: Extra HTTPS URL Filter
fa: فیلتر HTTPS URL اضافه

en: FREE
fa: رایگان

en: Failed to create customer.
fa: خطا در ایجاد مشتری

en: Failed to subscribe with Braintree:
fa: خطا در عضویت با Braintree:

en: Failed to update customer.
fa: خطا در بروز رسانی مشتری

en: Fee
fa: هزینه

en: Filter
fa: فیلتر

en: Filter searches and archives?
fa: جستجوهای فیلتر و بایگانی ها؟

en: First Name
fa: نام

en: First&nbsp;Name
fa: نام&nbsp;

en: Force SSL
fa: اجبار اس اس ال

en: Free
fa: رایگان

en: From
fa: از

en: From Email
fa: ایمیل فرستنده

en: From Name
fa: نام فرستنده

en: Full Name
fa: نام و نام خانوادگی

en: Gateway
fa: درگاه پرداخت

en: Gateway Account Email
fa: ایمیل حساب کاربری درگاه پرداخت

en: Gateway Environment
fa: محیط درگاه

en: Generate Page
fa: ایجاد صفحه

en: Generate Report
fa: ایجاد گزارش

en: Generated by the gateway. Useful to cross reference orders.
fa: تولید شده توسط درگاه.

en: Generated by the gateway. Useful to cross reference subscriptions.
fa: تولید شده توسط درگاه.

en: Hide Ads From All Members
fa: مخفی کردن تبلیغات از دید همه اعضاء

en: Hide Ads From Certain Members
fa: مخفی کردن تبلیغات از دید برخی اعضاء

en: Hide Ads From Members?
fa: مخفی سازی تبلیغات از دید اعضاء؟

en: Hong Kong Dollar (&#36;)
fa: دلار هنگ کنگ (&#36;)

en: Hungarian Forint
fa: فورینت مجارستان

en: I agree to the %s
fa: با %s موافقم

en: ID
fa: شناسه

en: IMPORTANT: Something went wrong during membership creation. Your credit card authorized, but we cancelled the order immediately. You should not try to submit this form again. Please contact the site owner to fix this issue.
fa: مهم: خطا در طول ایجاد عضویت. کارت اعتباری شما مجاز است، اما ما سفارش را بلافاصله لغو کردیم. شما نباید این فرم را دوباره ارسال کنید. لطفا برای حل این مشکل با صاحب سایت تماس بگیرید.

en: IMPORTANT: Something went wrong during membership creation. Your credit card was charged, but we couldn't assign your membership. You should not submit this form again. Please contact the site owner to fix this issue.
fa: مهم: خطا در طول ایجاد عضویت. کارت اعتباری شما شارژ شد، اما ما نمی تواند عضویت شما را اختصاص دهیم. شما نباید این فرم را دوباره ارسال کنید. لطفا برای حل این مشکل با صاحب سایت تماس بگیرید.

en: INVOICE for %s membership
fa: فاکتور برای عضویت %s

en: IPN Handler URL
fa: آدرس IPN Handler

en: If unchecked, all emails from "WordPress &lt;
fa: اگر علامت را بردارید، همه ایمیل ها از "WordPress &lt;

en: If yes, create a WordPress page containing your TOS agreement and assign it using the dropdown above.
fa: اگر بله، برگه جدیدی ایجاد کنید و توافقنامه و قوانین خود را در آن بنویسید و سپس به اینجا برگشته و نام صفحه را از لیست بالا انتخاب کنید.

en: If your account is not activated within a few minutes, please contact the site owner.
fa: اگر حساب شما ظرف چند دقیقه آینده فعال نشد، با مدیر سایت ارتباط برقرارکنید

en: Inactive
fa: غیرفعال

en: Include the shortcode
fa: شامل کد کوتاه

en: Indian Rupee
fa: روپیه هند

en: Indonesia Rupiah
fa: روپیه اندونزی

en: Information updated. <a href="%s">&laquo; back to my account</a>
fa: اطلاعات بروزرسانی شد. <a href="%s">بازگشت به حساب کاربری</a>

en: Initial Payment
fa: پرداخت اولیه

en: Install Now
fa: نصب کنید

en: Instructions
fa: دستورالعمل

en: Invalid PMPro License Key.
fa: کلید مجوز PMPro نامعتبر است.

en: Invalid gateway.
fa: درگاه پرداخت نا معتبر است.

en: Invalid level.
fa: سطح نامعتبر است.

en: Invoice #
fa: فاکتور شماره

en: Invoice #%s on %s
fa: فاکتور  #%s در %s

en: Invoice Page
fa: صفحه فاکتور

en: Israeli Shekel
fa: شکل اسرائیل

en: Japanese Yen (&yen;)
fa: ین ژاپن (&yen;)

en: Joined
fa: عضو شده

en: LEAVE THIS BLANK
fa: اینجا را خالی بگذارید

en: Last Invoice
fa: آخرین صورتحساب

en: Last Login
fa: آخرین ورود

en: Last Name
fa: نام خانوادگی

en: Last Visit
fa: آخرین بازدید

en: Last checked on %s at %s.
fa: آخرین بازدید %s  در %s.

en: Last&nbsp;Name
fa: نام&nbsp;خانوادگی

en: Learn more about <a title="Paid Memberships Pro - SSL Settings" target="_blank" href="http://www.paidmembershipspro.com/support/initial-plugin-setup/ssl/">SSL</a> or <a title="Paid Memberships Pro - Payment Gateway Settings" target="_blank" href="http://www.paidmembershipspro.com/support/initial-plugin-setup/payment-gateway/">Payment Gateway Settings</a>.
fa: بیشتر بدانید <a title="Paid Memberships Pro - SSL Settings" target="_blank" href="http://www.paidmembershipspro.com/support/initial-plugin-setup/ssl/">SSL</a> or <a title="Paid Memberships Pro - Payment Gateway Settings" target="_blank" href="http://www.paidmembershipspro.com/support/initial-plugin-setup/payment-gateway/">Payment Gateway Settings</a>.

en: Leave blank for unlimited uses.
fa: برای استفاده نامحدود خالی بگذارید.

en: Level
fa: سطح

en: Levels
fa: سطوح

en: Levels Page
fa: صفحه سطوح کاربری

en: License Key
fa: کد لایسنس

en: Lifetime Value (LTV)
fa: ارزش مادام العمر (LTV)

en: Live/Production
fa: زنده / تولید

en: Log in here
fa: از اینجا وارد شوید

en: Logged in as <strong>%s</strong>.
fa: وارد شده به عنوان <strong>%s</strong>.

en: Login Name
fa: نام کابری

en: Logins All Time
fa: ورود های همه زمانها

en: Logins This Month
fa: ورود های این ماه

en: Logins Today
fa: ورود های  امروز

en: Malaysian Ringgits
fa: رینگیت مالزی

en: Manage the WordPress pages assigned to each required Paid Memberships Pro page.
fa: مدیریت صفحات وردپرس اختصاص یافته به هر صفحه PMPro مورد نیاز.

en: Member Checkout for %s at %s
fa: پرداخت عضو برای %s در %s

en: Member Links
fa: لینک های کاربر

en: Members List
fa: لیست اعضا

en: Membership
fa: عضویت

en: Membership %s
fa: عضویت %s

en: Membership Account
fa: حساب کاربری

en: Membership Billing
fa: صورتحساب کاربری

en: Membership Cancel
fa: لغو کاربری

en: Membership Checkout
fa: پرداخت کاربری

en: Membership Confirmation
fa: تاییدیه کاربری

en: Membership Expiration
fa: انقضاء عضویت

en: Membership Expires
fa: تاریخ انقضا عضویت:

en: Membership Fee
fa: حق عضویت

en: Membership Invoice
fa: فاکتور کاربری

en: Membership Level
fa: سطح عضویت

en: Membership Level ID
fa: شناسه سطح عضویت

en: Membership Levels
fa: سطوح کاربری

en: Membership Payment Failed For %s at %s
fa: پرداخت عضویت با خطا مواجه شد برای %s در %s

en: Membership Payment Failed at %s
fa: پرداخت عضویت با خطا مواجه شد در %s

en: Membership Stats
fa: آمار عضویت

en: Membership expired email sent to %s.
fa: ارسال ایمیل عضویت منقضی شده به %s.

en: Membership expires after %d %s.
fa: عضویت بعد از%d %s منقضی خواهد شد.

en: Membership expiring email sent to %s.
fa: ارسال ایمیل انقضاء عضویت به %s.

en: Membership for %s at %s has been CANCELLED
fa: عضویت شما برای %s در %s لغو شد

en: Membership for %s at %s has been changed
fa: عضویت برای %s در %s تغییر کرد

en: Membership has been cancelled
fa: عضویت لغو شد

en: Membership level added successfully.
fa: سطح عضویت با موفقیت اضافه شد.

en: Membership level deleted successfully.
fa: سطح عضویت با موفقیت حذف شد.

en: Membership level not found.
fa: سطح عضویت یافت نشد.

en: Membership level updated successfully.
fa: سطح عضویت با موفقیت به روز شد.

en: Memberships
fa: عضویت ها

en: Memberships Discount Codes
fa: کدهای تخفیف اعضا

en: Merchant ID
fa: ای دی مرچنت (Merchant ID)

en: Message for Logged-in Non-members
fa: پیام برای کاربران وارد شده غیر عضو

en: Message for Logged-out Users
fa: پیام برای کاربران خارج شده

en: Message for RSS Feed
fa: پیام براسی RSS Feed

en: Mexican Peso (&#36;)
fa: پزوی مکزیک (&#36;)

en: Month
fa: ماه

en: Month(s)
fa: ماه

en: Monthly
fa: ماهانه

en: Monthly Recurring Revenue (MRR)
fa: درآمد ماهانه دوره (MRR)

en: Months
fa: ماه

en: More Info
fa: اطلاعات بیشتر

en: More information about %s
fa: اطلاعات بیشتر درباره %s

en: My Account
fa: حساب کاربری من

en: My Memberships
fa: عضویت های من

en: Name
fa: نام

en: Never
fa: هرگز

en: New Order
fa: سفارش جدید

en: New Users
fa: کاربران جدید

en: New Zealand Dollar (&#36;)
fa: دلار نیوزلند (&#36;)

en: No
fa: خیر

en: No - Hide excerpts.
fa: خیر- مخفی کردن گزیده ها.

en: No - Non-members will see restricted posts/pages in searches and archives.
fa: خیر - افراد غیر عضو در جستجو ها و بایگانی ها، پست ها/برگه های محدود شده را مشاهده خواهند کرد.

en: No Add Ons found.
fa: افزونه یافت نشد

en: No code was given to check.
fa: کدی برای بررسی داده نشد.

en: No invoices found.
fa: فاکتوری یافت نشد.

en: No members found.
fa: عضوی یافت نشد.

en: No orders found.
fa: سفارشی یافت نشد.

en: No, keep my account
fa: خیر، حسابم را لغو نمیکنم!

en: None
fa: هیچ

en: Norwegian Krone
fa: کرون نروژ

en: Not Installed
fa: نصب نشده است.

en: Not all currencies will be supported by every gateway. Please check with your gateway.
fa: همه واحدهای پول با هر درگاهی پشتیبانی نمی شوند. درگاه خود را بررسی کنید

en: Not paying.
fa: بدون پرداخت.

en: Note
fa: یادداشت

en: Notes
fa: یادداشت ها

en: Obscure all but last 4 digits.
fa: عدم نمایش به جز 4 رقم آخر

en: Old Members
fa: اعضای پیشین

en: Only Filter PMPro Emails?
fa: تنها ایمیل های PMPro فیلتر شود؟

en: Only members of these levels will be able to view posts in this category.
fa: تنها اعضای این سطوح قادر خواهند بود پست های قرار گرفته در این رده را مشاهده کنند.

en: Order
fa: سفارش

en: Order deleted successfully.
fa: سفارش با موفقیت حذف شد.

en: Order saved successfully.
fa: سفارش با موفقیت ذخیره شد.

en: Orders
fa: سفارشات

en: Other Settings
fa: تنظیمات دیگر

en: Other Stats
fa: سایر آمار و اطلاعات

en: Page Settings
fa: تنظیمات برگه

en: Pages
fa: برگه‌ها

en: Paid Memberships Pro Support License
fa: لایسنس پشتیبانی Paid Memberships Pro

en: Partner
fa: همکار

en: Pass all generated HTML through a URL filter to add HTTPS to URLs used on secure pages. Check this if you are using SSL and have warnings on your checkout pages.
fa: تمامی HTML ایجاد شده، از طریق فیلتر URL گذرانده شود، تا HTTPS به URL های استفاده شده در صفحات ایمن اضافه شود. از این تنظیمات برای داشتن آدرس های امن برای صفحات امن خود استفاده کنید. در صورتیکه از SSL استفاده میکنید و در صفحه پرداخت خود پیام هشدار میگیرید این گزینه را علامت بزنید.

en: Password
fa: رمزعبور

en: Past Invoices
fa: فاکتورهای گذشته

en: Pay by Check
fa: پرداخت با فیش بانکی

en: Pay by Check Settings
fa: تنظیمات پرداخت با فیش بانکی

en: PayPal Settings
fa: تنظیمات PayPal

en: Payflow Pro Settings
fa: تنظیمات Payflow Pro

en: Payflow does not use IPN. To sync recurring subscriptions, please see <a target="_blank" href="%s">this addon</a>.
fa: Payflow از IPN استفاده نمی کنید. برای همگامسازی اشتراک در محدوده زمانی معین، مراجعه کنید به <a target="_blank" href="%s">این افزونه</a> .

en: Payflow integration currently does not support trial amounts greater than $0.
fa: ادغام Payflow در حال حاضر دوره آزمایشی با مقادیر بالاتر از 0$ را پشتیبانی نمیکند.

en: Payflow integration currently only supports billing frequencies of 1 and billing periods of "Week", "Month" or "Year".
fa: ادغام Payflow در حال حاضر تنها دوره های زمانی صدور صورت حساب "هفتگی"، "ماهانه" یا "سالانه" را پشتیبانی میکند.

en: Payment
fa: پرداختی

en: Payment Gateway
fa: درگاه پرداخت

en: Payment Gateway &amp; SSL
fa: درگاه پرداخت و گواهی اس اس ال

en: Payment Information
fa: اطلاعات پرداخت

en: Payment Method
fa: روش پرداخت

en: Payment Settings
fa: تنظیمات پرداخت

en: Payment Transaction ID
fa: شناسه تراکنش پرداخت

en: Payment Type
fa: نوع پرداخت

en: Payment accepted.
fa: پرداخت پذیرفته شده است.

en: Pending
fa: در حال بررسی

en: Philippine Pesos
fa: پزو فیلیپین

en: Phone
fa: شماره تلفن

en: Please <a href="%s">login</a> to view this content. (<a href="%s">Register here</a>.)
fa: لطفا برای دیدن محتوا  <a href="%s">وارد</a> شوید. (<a href="%s">یا از اینجا ثبت نام کنید</a>.)

en: Please check the box to agree to the %s.
fa: برای موافقت با %s علامت بزنید

en: Please complete all required fields.
fa: لطفا همه فیلدهای ضروری را تکمیل کنید

en: Please edit your levels
fa: لطفا سطوح خود را ویرایش کنید

en: Please specify a level id.
fa: لطفا یک شناسه سطح را مشخص کنید.

en: Plugin Support
fa: پشتیبانی افزونه

en: Polish Zloty
fa: زلوتی لهستان

en: Postal Code
fa: کد پستی

en: Pounds Sterling (&pound;)
fa: پوند (&pound;)

en: Predefined Date Range
fa: محدوده زمانی پیش تعریف شده

en: Price
fa: قیمت

en: Print
fa: چاپ

en: Private Key
fa: کلید خصوصی

en: Processing...
fa: در حال پردازش...

en: Public Key
fa: کلید عمومی

en: Randomly generated for you.
fa: به صورت تصادفی برای شما تولید شده است.

en: Recurring Subscription
fa: اشتراک دوره ای

en: Redirect all traffic from registration page to /susbcription/?
fa: تغییر مسیر همه ترافیک از صفحه ثبت نام به /susbcription/?

en: Renew
fa: تجدید کردن

en: Reports
fa: گزارش ها

en: Require Membership
fa: نیاز به عضویت

en: Require Terms of Service on signups?
fa: قوانین و شرایط استفاده از خدمات الزام است برای ثبت نام؟

en: Revenue
fa: درآمد

en: SSL Seal Code
fa: کد Seal SSL

en: SSL Settings
fa: تنظیمات اس اس ال

en: Sales
fa: فروش

en: Sales Tax
fa: مالیات فروش

en: Sales and Revenue
fa: فروش و درآمد

en: Sales and Revenue (Testing/Sandbox)
fa: فروش و درآمد (تست/Sandbox)

en: Sandbox/Testing
fa: Sandbox/تست

en: Save Level
fa: ذخیره سطح

en: Save Order
fa: ذخیره سفارش

en: Save Settings
fa: ذخیره تنظیمات

en: Search
fa: جستجو

en: Search Discount Codes
fa: جستجوی کدهای تخفیف

en: Search Levels
fa: جستجو تمام سطوح

en: Search Members
fa: جستجوی اعضا

en: Search Orders
fa: جستجوی سفارش

en: Search all levels
fa: جستجو تمام سطوح

en: Select
fa: انتخاب

en: Send members emails
fa: ارسال ایمیل های کاربر

en: Send the site admin emails
fa: ارسال ایمیل های مدیر سایت

en: Set Up Your Account
fa: حساب خود را تنظیم کنید

en: Set the duration of membership access. Note that the any future payments (recurring subscription, if any) will be cancelled when the membership expires.
fa: تنظیم مدت دسترسی عضویت. در نظر داشته باشید هرگونه پرداخت بعدی (اشتراک دوره ای، در صورت وجود) در صورت انقضای عضویت لغو می شود.

en: Set up Your Account
fa: حساب خود را تنظیم کنید

en: Set up the membership pages
fa: تنظیم صفحات عضویت

en: Set up your SSL certificate and payment gateway
fa: راه اندازی گواهی نامه اس اس ال شما و درگاه پرداخت

en: Should be subtotal + tax - couponamount.
fa: باید جمع کل + مالیات  - مقدار کوپن شود.

en: Show
fa: نمایش

en: Show Excerpts to Non-Members?
fa: نمایش گزیده ها به افراد غیر عضو؟

en: Sign Up for !!name!! Now
fa: هم اکنون برای !!name!! ثبت نام کنید

en: Signups
fa: ثبت نام ها

en: Signups vs. Cancellations
fa: ثبت نام ها در مقایسه با انصراف ها

en: Silent Post URL
fa: آدرس (Silent Post URL)

en: Singapore Dollar (&#36;)
fa: دلار سنگاپور (&#36;)

en: Sorry, your request could not be completed - please try again in a few moments.
fa: با عرض پوزش درخواست شما تکمیل نگردید - لحظاتی بعد امتحان کنید.

en: South African Rand
fa: راند آفریقا جنوبی

en: South African Rand (R)
fa: راند آفریقا جنوبی (R)

en: South Korean Won
fa: وون کره جنوبی

en: Start Date
fa: تاریخ شروع

en: Starts
fa: آغاز

en: State
fa: ایالت

en: Status
fa: وضعیت

en: Stripe integration currently does not support billing limits. You can still set an expiration date below.
fa: ادغام Stripe در حال حاضر محدودیت های صدور صورت حساب را پشتیبانی نمیکند. شما همچنان می توانید تاریخ انقضا را در زیر مشخص کنید

en: Stripe integration currently does not support trial amounts greater than $0.
fa: ادغام Stripe در حال حاضر دوره آزمایشی با مقادیر بالاتر از 0$ را پشتیبانی نمیکند.

en: Stripe integration currently only supports billing periods of "Week", "Month" or "Year".
fa: ادغام Stripe در حال حاضر تنها دوره های زمانی صدور صورت حساب "هفتگی"، "ماهانه" یا "سالانه" را پشتیبانی میکند.

en: Sub Total
fa: جمع کل

en: Submit and Pay with 2CheckOut
fa: ارسال و پرداخت با 2CheckOut

en: Subscription
fa: اشتراک

en: Subscription Information
fa: اطلاعات اشتراک

en: Subscription Transaction ID
fa: شناسه تراکنش اشتراک

en: Subscription Updates
fa: به روز رسانی اشتراک

en: Subtotal
fa: مجموع

en: Swedish Krona
fa: کرون سوئد

en: Swiss Franc
fa: فرانک سوییس

en: Taiwan New Dollars
fa: دلار جدید تایوان

en: Tax
fa: مالیات

en: Tax State
fa: محدوده مالیات

en: Testing Only
fa: تنها آزمایشی

en: Thai Baht
fa: بات تایلند

en: Thank you for your membership to %s. Your %s membership is now active.
fa: تشکر از شما برای عضویت خود در  %s.عضویت %s شما در حال حاضر فعال است

en: That email address is already taken. Please try another.
fa: آدرس ایمیل قبلا انتخاب شده است. یکی دیگر را انتخاب کنید.

en: That username is already taken. Please try another.
fa: این نام کاربری قبلا انتخاب شده است، یکی دیگر را امتحان کنید.

en: The %s code has been applied to your order.
fa: کد %s روی سفارش شما اعمال گردید.

en: The <strong>%s</strong> code has been applied to your order.
fa: کد <strong>%s</strong> روی سفارش شما اعمال گردید.

en: The <strong>total</strong> number of recurring billing cycles for this level, including the trial period (if applicable) but not including the initial payment. Set to zero if membership is indefinite.
fa: <strong>جمع</strong> تعداد چرخه صورت حساب دوره ای برای این سطح، شامل دوره آزمایشی (در صورت اجرا) می باشد، اما پرداخت اولیه را شامل نمی شود. در صورتی که عضویت نامعین است 0 بگذارید.

en: The amount to be billed one cycle after the initial payment.
fa: مقداری که به صورت دوره ای بعد از اولین پرداخت، صورتحساب خواهد شد.

en: The billing details for some of your membership levels is not supported by Braintree.
fa: جزییات صورتحساب برای برخی سطوح کاربری توسط Braintree پشتیبانی نمی شود.

en: The billing details for some of your membership levels is not supported by Payflow.
fa: جزییات صورتحساب برای برخی سطوح کاربری توسط Payflow پشتیبانی نمی شود.

en: The billing details for some of your membership levels is not supported by Stripe.
fa: جزییات صورتحساب برای برخی سطوح کاربری توسط Stripe پشتیبانی نمی شود.

en: The billing details for some of your membership levels is not supported by TwoCheckout.
fa: جزییات صورتحساب برای برخی سطوح کاربری توسط TwoCheckout پشتیبانی نمی شود.

en: The billing details for this level are not supported by 2Checkout. Please review the notes in the Billing Details section below.
fa: جزییات صورتحساب برای برخی سطوح کاربری توسط 2Checkout پشتیبانی نمی شود. لطفا یادداشتهای قسمت جزییات صورتحساب را در زیر بررسی کنید.

en: The billing details for this level are not supported by Braintree. Please review the notes in the Billing Details section below.
fa: جزییات صورتحساب برای برخی سطوح کاربری توسط Braintree پشتیبانی نمی شود. لطفا یادداشتهای قسمت جزییات صورتحساب را در زیر بررسی کنید.

en: The billing details for this level are not supported by Payflow. Please review the notes in the Billing Details section below.
fa: جزییات صورتحساب برای برخی سطوح کاربری توسط Payflow پشتیبانی نمی شود. لطفا یادداشتهای قسمت جزییات صورتحساب را در زیر بررسی کنید.

en: The billing details for this level are not supported by Stripe. Please review the notes in the Billing Details section below.
fa: جزییات صورتحساب برای برخی سطوح کاربری توسط Stripe پشتیبانی نمی شود. لطفا یادداشتهای بخش جزییات صورتحساب را در زیر بررسی کنید.

en: The discount code could not be found.
fa: کد تخفیف یافت نمی شود.

en: The email address entered is in an invalid format. Please try again.
fa: آدرس ایمیل وارد شده فرمت نا معتبری دارد، دوباره تلاش کنید.

en: The following pages have been created for you
fa: صفحات زیر برای شما ایجاد شدند

en: The initial amount collected at registration.
fa: مقدار اولیه در هنگام ثبت نام جمع آوری شده..

en: The levels with issues are highlighted below.
fa: سطوح شامل مشکل، در زیر هایلایت شده اند.

en: The new level is %s
fa: سطح جدید %s است

en: The price for membership is <strong>%s every %d %s</strong>.
fa: قیمت برای عضویت <strong> %s هر %d %s</strong>.

en: The price for membership is <strong>%s per %s</strong>.
fa: قیمت برای عضویت <strong>%s  به ازای %s</strong>

en: The price for membership is <strong>%s</strong> now
fa: هم اکنون هزینه عضویت <strong>%s</strong> است

en: There are JavaScript errors on the page. Please contact the webmaster.
fa: خطا در جاوار اسکریپ صفحه، لطفا با مدیر سایت تماس بگیرید.

en: There was an error canceling the subscription for user with ID=%d. You will want to check your payment gateway to see if their subscription is still active.
fa: خطا در لغو اشتراک برای کاربر %d وجود دارد. شما ممکن است بخواهید درگاه پرداخت خود را بررسی کنید تا از فعال بودن اشتراک آنها مطمئن شوید.

en: There was an error canceling the subscription for user with ID=%s. You will want to check your payment gateway to see if their subscription is still active.
fa: خطا در لغو اشتراک برای کاربر  %s وجود دارد. شما ممکن است بخواهید درگاه پرداخت خود را بررسی کنید تا از فعال بودن اشتراک آنها مطمئن شوید.

en: There were errors updating the level values:
fa: چند خطا در حین ویرایش مقادیر سطوح یافت شد:

en: This Month
fa: این ماه

en: This Year
fa: این سال

en: This content is for !!levels!! members only. <a href="%s">Register here</a>.
fa: این محتوا تنها برای اعضای ویژه می باشد. <a href="%s">عضویت</a>.

en: This content is for !!levels!! members only. Visit the site and log in/register to read.
fa: این محتوا تنها برای اعضای ویژه و سطح مشخص می باشد. وارد شوید و یا ثبت نام کنید

en: This content is for !!levels!! members only.<br /><a href="%s">Log In</a> <a href="%s">Register</a>
fa: این محتوا تنها برای اعضای ویژه و سطح مشخص می باشد.<br /><a href=\"%s\">ورود</a> <a href=\"%s\">ثبت نام</a>

en: This content is for !!levels!! members only.<br /><a href="%s">Register</a>
fa: این محتوا تنها برای اعضای ویژه و سطح مشخص می باشد.<br /><a href=\"%s\">ثبت نام</a>

en: This content is for members only. Visit the site and log in/register to read.
fa: این محتوا فقط برای کاربران است. وارد شوید و یا ثبت نام کنید

en: This discount code does not apply to this membership level.
fa: این کد تخفیف روی این سطح عضویت اعمال نمی شود.

en: This discount code expired on %s.
fa: تاریخ اتمام کد تخفیف در %s.

en: This discount code goes into effect on %s.
fa: این کد تخفیف برای %s موثر است

en: This discount code is no longer valid.
fa: این کد تخفیف دیگر معتبر نیست.

en: This discount code is okay.
fa: کد تخفیف صحیح است.

en: This gateway option is in beta. Some functionality may not be available. Please contact Paid Memberships Pro with any issues you run into. <strong>Please be sure to upgrade Paid Memberships Pro to the latest versions when available.</strong>
fa: تنظیمات این درگاه در حالت آزمایش می باشد. برخی از قابلیت های ممکن است در دسترس نباشد. لطفا با هر گونه مسائل در اجرا با PMPro تماس بگیرید. <strong>لطفا مطمئن شوید که Paid Memberships Pro را به آخرین نسخه که در دسترس است بروز رسانی کنید.</strong>

en: This membership does not expire
fa: این عضویت منقضی نمی شود

en: This membership will expire on %s
fa: این عضویت در %s پایان خواهد یافت

en: This membership will expire on %s.
fa: این عضویت در %s پایان خواهد یافت.

en: This message replaces the post content for logged-out visitors.
fa: این پیام محتوای مطالب را برای کاربران خارج شده جایگزین می کند.

en: This message replaces the post content for non-members. Available variables
fa: این پیام محتوای مطالب را برای کاربران معمولی جایگزین می کند. متغیرهای موجود

en: This message replaces the post content in RSS feeds.
fa: این پیام محتوای مطالب را در RSS feeds جایگزین می کند.

en: This post is already protected for this level because it is within a category that requires membership.
fa: این مطلب قبلا برای این سطح محافظت شده است. (به دلیل انتشار در دسته بندی خاص که نیاز به عضویت دارد)

en: This subscription is not recurring. So you don't need to update your billing information.
fa: این اشتراک دوره ای نیست، نیازی به بروز رسانی اطلاعات صورت حساب ندارید.

en: This will be generated when you save.
fa: در صورت ذخیره، ایجاد می شود.

en: This will not change the subscription at the gateway unless the 'Cancel' checkbox is selected below.
fa: این اشتراک را تغییر نمیدهد در درگاه، مگر در صورتیکه گزینه "انصراف" در زیر علامت خورده باشد.

en: To
fa: به

en: To fully integrate with Authorize.net, be sure to set your Silent Post URL to
fa: برای ادغام کامل با Authorize.net، مطمئن شوید که آدرس Web Hook URL را به درستی تنظیم کرده اید.

en: To fully integrate with Braintree, be sure to set your Web Hook URL to
fa: برای ادغام کامل با Braintree، مطمئن شوید که آدرس Web Hook URL را به درستی تنظیم کرده اید.

en: To hide ads in your template code, use code like the following
fa: برای پنهان کردن تبلیغات در کد قالب خود، از کد مانند زیر استفاده کنید

en: To modify the appearance of system generated emails, add the files <em>email_header.html</em> and <em>email_footer.html</em> to your theme's directory. This will modify both the WordPress default messages as well as messages generated by Paid Memberships Pro. <a title="Paid Memberships Pro - Member Communications" target="_blank" href="http://www.paidmembershipspro.com/documentation/member-communications/">Click here to learn more about Paid Memberships Pro emails</a>.
fa: برای ویرایش ظاهر ایمیل های ایجاد شده توسط سیستم، فایلهای <em>email_header.html</em> و <em>email_footer.html</em> را به پوشه قالب خود کپی کنید. این کار پیام های پیشفرض وردپرس و همینطور پیام های ایجاد شده توسط PMPro را تغییر می دهد. <a title="Paid Memberships Pro - Member Communications" target="_blank" href="http://www.paidmembershipspro.com/documentation/member-communications/">Click here to learn more about Paid Memberships Pro emails</a>.

en: Today
fa: امروز

en: Total
fa: مجموع

en: Total Billed
fa: مجموع صورتحساب

en: Total Logins
fa: مجموع ورود ها

en: Total Views
fa: مجموع مشاهده ها

en: Total Visits
fa: مجموع بازدید ها

en: Transaction IDs
fa: شناسه تراکنش

en: Transaction Key
fa: شناسه تراکنش

en: Transaction Security Key
fa: کلید امنیتی تراکنش

en: Trial Billing Amount
fa: میزان صورتحساب دوره آزمایشی

en: Trial Cycle
fa: دوره آزمایشی

en: Trial ending email sent to %s.
fa: ارسال ایمیل اتمام دوره آزمایشی به %s.

en: Turkish Lira
fa: لیر ترکیه

en: Type
fa: نوع

en: US Dollars (&#36;)
fa: دلار (&#36;)

en: US only. If values are given, tax will be applied for any members ordering from the selected state.<br />For non-US or more complex tax rules, use the <a target="_blank" href="http://www.paidmembershipspro.com/2013/10/non-us-taxes-paid-memberships-pro/">pmpro_tax filter</a>.
fa: تنها ایالات متحده. اگر مقادیر داده شده اند، مالیات برای کاربران اعمال خواهد شد سفارش شده از ایالت انتخاب شده. <br />For non-US or more complex tax rules, use the <a target="_blank" href="http://www.paidmembershipspro.com/2013/10/non-us-taxes-paid-memberships-pro/">pmpro_tax filter</a>.

en: Unknown error generating account. Please contact us to set up your membership.
fa: خطا در ایجاد کاربری. لطفا برای ایجاد حساب خود با ما تماس بگیرید

en: Unknown error: Authorization failed.
fa: خطای ناشناخته: تأیید مجوز ناموفق

en: Unknown error: Initial payment failed.
fa: خطای ناشناخته: پرداخت اولیه ناموفق.

en: Unknown error: Payment failed.
fa: خطای ناشناخته: پرداخت ناموفق.

en: Update
fa: ‌بروزرسانی

en: Update Available
fa: به روز رسانی موجود است

en: Update Billing Info
fa: بروزرسانی اطلاعات صورتحساب

en: Update Billing Information
fa: بروزرسانی اطلاعات صورت حساب

en: Update License
fa: بروز رسانی لایسنس

en: Use SSL
fa: استفاده از اس اس ال

en: Use reCAPTCHA?
fa: استفاده از reCAPTCHA ؟

en: User
fa: کاربر

en: User Forum
fa: تالار گفتگو

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: User ID not found.
fa: شناسه کاربر یافت نشد.

en: User is not paying.
fa: کاربر پرداخت نداشته است

en: Username
fa: نام  کاربری

en: Uses
fa: دفعات استفاده

en: Vendor
fa: فروشنده

en: Verify Key
fa: تایید کلید

en: Version %s
fa: نسخه  %s

en: Vietnamese Dong
fa: دونگ ویتنام

en: View All Invoices
fa: مشاهده همه فاکتورها

en: View Invoice
fa: مشاهده فاکتور

en: View Your Membership Account &rarr;
fa: مشاهده حساب کاربری و عضویت شما &rarr;

en: View all Membership Options
fa: مشاهده همه تنظیمات عضویت

en: View details
fa: نمایش جزئیات

en: Views All Time
fa: نمایش های همه زمانها

en: Views This Month
fa: نمایش های این ماه

en: Views Today
fa: نمایش های امروز

en: Visit plugin site
fa: بازدید از سایت افزونه

en: Visits All Time
fa: بازدید های همه زمانها

en: Visits This Month
fa: بازدیدکنندگان این ماه

en: Visits Today
fa: بازدید های امروز

en: Visits, Views, and Logins
fa: بازدید ها، نمایش ها، ورود ها

en: Visits, Views, and Logins Report
fa: گزارشات بازدید ها، نمایش ها، ورود ها

en: We Accept %s
fa: ما پذیرفتیم %s

en: We accept %s
fa: ما %s را قبول میکنیم

en: We do not recommend using PayPal Standard. We suggest using PayPal Express, Website Payments Pro (Legacy), or PayPal Pro (Payflow Pro). <a target="_blank" href="http://www.paidmembershipspro.com/2013/09/read-using-paypal-standard-paid-memberships-pro/">More information on why can be found here.</a>
fa: ما استفاده از پی پال استاندارد را توصیه نمی کنیم. ما استفاده از پی پال اکسپرس را توصیه می کنیم، PayPal Website Payments Pro (میراث)، و یا PayPal Pro (Payflow Pro).  <a target="_blank" href="http://www.paidmembershipspro.com/2013/09/read-using-paypal-standard-paid-memberships-pro/">اطلاعات بیشتر در مورد همین دلیل می توان در اینجا یافت می شود.</a>

en: Web Hook URL
fa: آدرس (Web Hook URL)

en: Week
fa: هفته

en: Week(s)
fa: هفته

en: Weeks
fa: هفته

en: Which Levels Will This Code Apply To?
fa: کدام سطح این کد را استفاده نمایند؟

en: Who to write the check out to. Where to mail it. Shown on checkout, confirmation, and invoice pages.
fa: چک برای چه کسی نوشته شود. کجا باید ارسال شود. در صفحه پرداخت، تائیدیه و فاکتور نمایش داده می شود.

en: Within a Date Range
fa: در یک محدوده زمانی

en: Within a Level
fa: در یک سطح

en: Within a Status
fa: در یک وضعیت

en: Year
fa: سال

en: Year(s)
fa: سال

en: Years
fa: سال

en: Yes
fa: بله

en: Yes (with JavaScript redirects)
fa: بله (with JavaScript redirects)

en: Yes - All memberships.
fa: بله - همه عضویت ها.

en: Yes - Free memberships only.
fa: بله - تنها عضویت های رایگان.

en: Yes - Only members will see restricted posts/pages in searches and archives.
fa: بله - فقط اعضا در جستجو ها و بایگانی ها، پست ها/برگه های محدود شده را مشاهده خواهند کرد.

en: Yes - Show excerpts.
fa: بله - نمایش گزیده ها.

en: Yes, cancel my account
fa: بله، حسابم را لغو میکنم!

en: You are logged in as <strong>%s</strong>. If you would like to use a different account for this membership, <a href="%s">log out now</a>.
fa: با نام کاربری <strong>%s</strong> وارد شده اید. اگر میخواهید برای این عضویت از یک حساب دیگر استفاده کنید، پس <a href="%s">ابتدا خارج شوید</a>.

en: You do not have permissions to perform this action.
fa: شما اجازه انجام این عمل را ندارید.

en: You have selected the <strong>%s</strong> membership level.
fa: شما سطح کاربری <strong>%s</strong> را انتخاب کردید

en: You must <a href="%s">set up a Payment Gateway</a> before any payments will be processed.
fa: شما باید <a href=\"%s\">درگاه پرداخت را تنظیم کنید</a> قبل از اینکه پرداخت های شما پردازش شوند.

en: You will need to create a "Plan" in your Braintree dashboard with the same settings and the "Plan ID" set to
fa: یک "Plan" در داشبورد Braintree خود با تنظیمات مشابه و "Plan ID" سطح مربوطه ایجاد کنید

en: Your advanced settings have been updated.
fa: تنظیمات پیشرفته شما بروزرسانی شد

en: Your billing information has been udpated at %s
fa: اطلاعات صورت حساب شما به روز شد در %s

en: Your email addresses do not match. Please try again.
fa: آدرس ایمیل تطابق ندارد، دوباره تلاش کنید

en: Your first %d payments will cost %s.
fa: هزینه اولین %d پرداخت شما %s میباشد.

en: Your first payment will cost %s.
fa: هزینه اولین پرداخت شما %s میباشد.

en: Your license is invalid or expired.
fa: مجوز شما غیر معتبر یا منقضی شده است.

en: Your license key has been validated.
fa: کلید لایسنس شما اعتبار سنجی شد.

en: Your membership at %s has been CANCELLED
fa: عضویت شما در %s لغو شد

en: Your membership at %s has been changed
fa: عضویت شما در %s تغییر کرده است

en: Your membership at %s has ended
fa: عضویت شما در %s پایان یافت

en: Your membership at %s will end soon
fa: عضویت شما در %s به زودی به پایان خواهد رسید

en: Your membership confirmation for %s
fa: تایید عضویت شما برای %s

en: Your membership has been cancelled
fa: عضویت شما لغو شد

en: Your membership has been cancelled.
fa: عضویت شما لغو شد

en: Your membership is <strong>active</strong>.
fa: عضویت شما <strong>فعال</strong> است.

en: Your membership status has been updated - Thank you!
fa: وضعیت عضویت شما بروز رسانی شد. متشکریم!

en: Your page settings have been updated.
fa: تنظیمات صفحه شما به روز شده است.

en: Your passwords do not match. Please try again.
fa: رمز عبور تطابق ندارد، لطفا مجدد تلاش کنید

en: Your payment has been submitted to PayPal. Your membership will be activated shortly.
fa: پرداخت شما به پی پال با موفقیت ارسال شد و حساب کاربری شما به زودی فعال خواهد گردید.

en: Your payment has been submitted. Your membership will be activated shortly.
fa: پرداخت شما ارسال شد، عضویت شما به زودی فعال میشود.

en: Your payment settings have been updated.
fa: تنظیمات پرداخت شما به روز رسانی شد.

en: Your payment subscription is managed by PayPal. Please <a href="http://www.paypal.com">login to PayPal here</a> to update your billing information.
fa: پرداخت اشتراک شما با پی پال صورت گرفته لطفا <a href=\"http://www.paypal.com\">به پی پال از اینجا وارد شوید</a> برای به روز کردن اطلاعات صورت حساب.

en: Your payment was accepted, but there was an error setting up your account. Please contact us.
fa: پرداخت موفقیت آمیز بود اما در تنظیم حساب شما مشکلی رخ داده است. لطفا با مدیر سایت تماس بگیرید.

en: Your trial at %s is ending soon
fa: عضویت آزمایشی شما در %s پایان خواهد یافت

en: Your&nbsp;Level
fa: سطح&nbsp;شما

en: abbreviation, e.g. "PA"
fa: مخفف، به عنوان مثال "PA"

en: and
fa: و

en: change
fa: تغییر

en: click here to let us generate them for you
fa: برای ایجاد صفحات به طور خودکار اینجا کلیک کنید

en: copy
fa: کپی کردن

en: decimal, e.g. "0.06"
fa: ده دهی، به عنوان مثال "0.06"

en: delete
fa: حذف

en: deleted
fa: پاک شد

en: e.g. PayPal Express, PayPal Standard, Credit Card.
fa: به عنوان مثال، پی پال اکسپرس، پی پال استاندارد، کارت اعتباری.

en: e.g. Visa, MasterCard, AMEX, etc
fa: به عنوان مثال، ویزا، مسترکارد، AMEX، و غیره

en: edit
fa: ویرایش

en: edit page
fa: ویرایش صفحه

en: ending in
fa: به اتمام می رسد در

en: every
fa: هر

en: filter by
fa: فیلتر بر اساس

en: for
fa: برای

en: for the first
fa: برای اولین

en: logout
fa: خروج

en: membership has been cancelled
fa: عضویت لغو شد

en: multisite only
fa: تنها چند سایت

en: not changing?
fa: تغییر نمیکند؟

en: optional
fa: اختیاری

en: per
fa: به ازای

en: reCAPTCHA failed. (%s) Please try again.
fa: کد امنیتی اشتباه است. (%s) مجدد تلاش کنید.

en: selected
fa: انتخاب شده

en: subscription payments
fa: پرداخت های اشتراک

en: view page
fa: نمایش صفحه

en: what's this?
fa: این چیست؟

en: when a member checks out.
fa: وقتی کاربر پرداخت میکند

en: when a user cancels his or her account.
fa: وقتی کاربری حساب خود را لغو میکند

en: when a user updates his or her billing information.
fa: وقتی کاربر اطلاعات پرداختی خود را تغییر میدهد

en: when an admin changes a user's membership level through the dashboard.
fa: وقتی یک مدیر سطح کاربری یک عضو را از طریق مدیریت(داشبورد) تغییر میدهد.
