Paid Memberships Pro 2.12.3 - en to he translation catalogue (243 entries)

en: You do not have permissions to perform this action.
he: ‎אין לך גישה לבצע פעולה זו

en: Install Now
he: התקן עכשיו

en: Membership Levels
he: דרגת משתמש

en: Pages
he: ‎עמודים

en: Email
he: ‎אימייל

en: Advanced
he: ‎מתקדם

en: This content is for !!levels!! members only. <a href="%s">Register here</a>.
he: ‎התוכן בעמוד זה זמין !!levels!! בלבד. <a href="%s">להרשמה</a>.

en: This content is for members only. Visit the site and log in/register to read.
he: ‎התכון בעמוד זה זמין למשתמשים בלבד‫.‬ אנא הירשם או התחבר באתר‫.‬

en: Advanced Settings
he: ‎הגדרות מתקדמות

en: Expiration Date
he: תוקף

en: Membership Expiration
he: תוקף החשבון

en: Create your first discount code now
he: צור את קוד ההנחה הראשון עכשיו

en: Stripe integration currently does not support billing limits. You can still set an expiration date below.
he: ניתן לקבוע תאריך תוקף עכשיו.

en: Expiration
he: תוקף

en: Username
he: שם משתמש

en: Billing Address
he: כתובת חיוב

en: Membership
he: דרגה

en: Fee
he: תעריף

en: Joined
he: התחבר

en: Ended
he: נגמר

en: No members found.
he: לא נמצאו משתמשים.

en: Invoice emailed successfully.
he: הקבלה נשלחה למייל בהצלחה.

en: Coupon Amount
he: סכום ההנחה

en: Total
he: סה’’כ

en: e.g. PayPal Express, PayPal Standard, Credit Card.
he: לדוגמא פייפאל אקספרס, פייפאל סטנדרטי או כרטיס אשראי

en: Account Number
he: מספר חשבון

en: Expiration Month
he: תקף עד חודש

en: Expiration Year
he: תקף עד שנת

en: Date
he: תאריך

en: Send an invoice for this order to:
he: שלח קבלה על ההזמנה הזאת ל:

en: print
he: הדפס

en: email
he: אימייל

en: No orders found.
he: לא נמצאו הזמנות

en: Your page settings have been updated.
he: הגדרות העמוד עודכנו.

en: Membership Account
he: חשבון רשום

en: Membership Billing
he: חיוב חשבון

en: Membership Cancel
he: ביטול חשבון

en: Membership Checkout
he: תשלום חשבון

en: Membership Confirmation
he: אישור חשבון

en: Membership Invoice
he: קבלת חשבון

en: Account Page
he: עמוד החשבון

en: Invoice Page
he: עמוד הקבלה

en: Details
he: פרטים

en: Signups vs. All Cancellations
he: הרשמה נגד כל הביטולים

en: Signups vs. Cancellations
he: הרשמה נגד ביטול

en: Signups vs. Expirations
he: ההרשמה נגד תוקף

en: Sales
he: מכירות

en: Revenue
he: רווח

en: Invoice #:
he: קבלה #:

en: Date:
he: תאריך:

en: Bill to:
he: חייב עבור:

en: Item
he: מוצר

en: Price
he: מחיר

en: Subtotal
he: סכום לא סופי

en: INVOICE for %s membership
he: קבלה להרשמה

en: Invoice for Order #:
he: קבלה להזמנה מספר #:

en: Unknown error: Authorization failed.
he: שגיאה לא ידועה: הרשאה נכשלה.

en: Unknown error: Payment failed.
he: שגיאה לא ידועה: תשלום נכשל.

en: A partial payment was made that we could not void. Please contact the site owner immediately to correct this.
he: תשלום חלקי שלא יכולנו להמנע ממנו נעשה. אנא צור קשר עם בעל האתר מיד כדי לתקן זאת.

en: Authorize.net Settings
he: הגדרות Authorize.net

en: Login Name
he: שם משתמש

en: Transaction Key
he: מפתח טרנזאקציה

en: Silent Post URL
he: כתובת (URL) פוסט שתיקה

en: Card Number
he: מספר כרטיס

en: CVV
he: ספרות בגב הכרטיס

en: what's this?
he: איפה זה?

en: Unknown error: Initial payment failed.
he: שגיאה לא ידועה: התשלום נכשל.

en: Password
he: סיסמה

en: PayPal Settings
he: הגדרות פייפאל

en: Check Out with PayPal
he: שלם עם פייפאל

en: Submit and Check Out
he: שלח ושלם

en: Please contact the site owner or cancel your subscription from within PayPal to make sure you are not charged going forward.
he: אנא צור עימנו קשר ונעזור לך לבטל את התשלום.

en: PayPal Express
he: פייפאל אקספרס

en: The PayPal Token was lost.
he: האות מפייפאל אבד.

en: PayPal Standard
he: פייפאל סטנדרט

en: Show Billing Address Fields
he: הצג שדות פרטי חיוב

en: Israeli Shekel
he: שקל ישראלי

en: The price for membership is <strong>%s</strong> now
he: המחיר עבור חשבון הוא ‪<‬strong‪>%s‪</‬strong‪>‬ עכשיו

en: <strong>%s</strong> now
he: ‏‪<‬strong‪>%s</‬strong‪>‬ עכשיו

en: The price for membership is <strong>%s per %s</strong>.
he: ‪המחיר עבור חשבון הוא ‪<‬strong‪>‬ %s לכל ‪%s‪</‬strong‪>‬‬

en: The price for membership is <strong>%s every %d %s</strong>.
he: ‎התשלום עבור החשבון הוא <strong>%s כל %d %s</strong>.

en: <strong>%s every %d %s</strong>.
he: <strong>%s כל %d %s</strong>.

en:  and then <strong>%s per %s</strong>.
he: ‎ואז <strong>%s per %s</strong>.

en:  and then <strong>%s every %d %s</strong>.
he: ‎ואז <strong>%s כל %d %s</strong>.

en: After your initial payment, your first payment is Free.
he: ‎אחרי התשלום הבודד התשלום הראשון חינמי‫.‬

en: Membership expires after %d %s.
he: ‎ההרשמה היא לתקופה של כ‫- %d %s.‬

en: User ID not found.
he: ‎לא נמצא משתמש זה‫.‬

en: Invalid level.
he: ‎דרגה לא קיימת

en: Membership level not found.
he: ‎לא נמצאה דרגה זו‫.‬

en: The discount code could not be found.
he: ‎הקוד אינו תקין‫.‬

en: This discount code goes into effect on %s.
he: ‎הקוד תקף על %s.

en: This discount code expired on %s.
he: ‎הקוד פג תוקף ב %s.

en: This discount code is no longer valid.
he: ‎הקוד אינו תקף יותר‫.‬

en: This discount code does not apply to this membership level.
he: ‎הקוד אינו מתאים לדרגה של משתמש זה‫.‬

en: This discount code is okay.
he: ‎הקוד עובד‫.‬

en: and
he: ‎ו

en: Sign Up for !!name!! Now
he: ‎הירשם עבור !!name!! עכשיו

en: None
he: ‎כלום

en: Your license key has been validated.
he: ‎הרישיון שלך תקף‫.‬

en: More Info
he: ‎למידע נוסף

en: Day
he: ‎יום

en: Week
he: ‎שבוע

en: Month
he: ‎חודש

en: Year
he: ‎שנה

en: Days
he: ‎ימים

en: Weeks
he: ‎שבועות

en: Months
he: ‎חודשים

en: Years
he: ‎שנים

en: This post is already protected for this level because it is within a category that requires membership.
he: ‎הפוסט הזה מוסתר מפני שהוא לתלמידים בלבד‫.‬

en: Require Membership
he: ‎דרוש חשבון

en: This content is for !!levels!! members only.<br /><a href="%s">Register</a>
he: ‎התוכן הזה למשתמשים בלבד<br /><a href="%s">הירשם</a>

en: This content is for !!levels!! members only.<br /><a href="%s">Log In</a> <a href="%s">Register</a>
he: ‎התוכן הזה למשתמשים בלבד.<br /><a href=“%s”>התחבר</a> <a href=“%s”>הירשם</a>

en: Logged in as <strong>%s</strong>.
he: ‎מחובר כ‫:‬ <strong>%s</strong>.

en: logout
he: ‎התנתק

en: Level
he: ‎דרגה

en: Membership Fee
he: ‎מחיר החשבון

en: %s every %d %s.
he: %s כל %d %s.

en: %s per %s.
he: %s לכל %s.

en: Duration
he: ‎אורך

en: Your payment subscription is managed by PayPal. Please <a href="http://www.paypal.com">login to PayPal here</a> to update your billing information.
he: ‎התשלום הראשון שלך מנוהל על ידי פייפאל‫.‬ לחץ כאן כדי לעדכן את פרטי החשבון שלך 
    <a href="http://www.paypal.com">התחבר לפייפאל</a>

en: First Name
he: ‎שם פרטי

en: Last Name
he: ‎שם משפחה

en: Address 1
he: ‎כתובת

en: Address 2
he: ‎כתובת 2

en: City
he: ‎עיר

en: State
he: איזור

en: Postal Code
he: ‎מיקוד

en: City, State Zip
he: ‎עיר‫,‬ מדינה ומיקוד

en: Country
he: ‎מדינה

en: Phone
he: ‎טלפון

en: Email Address
he: ‎כתובת אימייל

en: Confirm Email
he: ‎אימות אימייל

en: Credit Card Information
he: ‎פרטי כרטיס אשראי

en: We accept %s
he: ‎אנו מקבלים %s

en: This subscription is not recurring. So you don't need to update your billing information.
he: ‎אין צורך להזין פרטי תשלום‫.‬

en: Are you sure you want to cancel your membership?
he: ‎אתה בטוח שאתה רוצה לבטל את החשבון שלך‫?‬

en: Yes, cancel my account
he: ‎כן‫,‬ בטל את החשבון שלי‫.‬

en: No, keep my account
he: ‎לא‫,‬ השאר את החשבון שלי

en: My Memberships
he: ‎הדרגות שלי

en: Cancel All Memberships
he: ‎בטל את כל הדרגות

en: Click here to go to the home page.
he: ‎לחץ כאן למעבר לדף הבית‫.‬

en: Almost done. Review the membership information and pricing below then <strong>click the "Complete Payment" button</strong> to finish your order.
he: ‎כמעט סיימנו‫.‬ עבור על פרטי ההרשמה שלך ועל המחיר ולחץ על <strong>לחץ על השלמת תשלום</strong> להשלמת ההזמנה‫.‬

en: You have selected the <strong>%s</strong> membership level.
he: בחרתה להירשם לקורס כתלמיד

en: Account Information
he: פרטי משתמש

en: Already have an account?
he: כבר יש לך משתמש?

en: Log in here
he: התחבר כאן

en: Confirm Password
he: אימות סיסמה

en: Confirm Email Address
he: אימות אימייל

en: Full Name
he: שם מלא

en: LEAVE THIS BLANK
he: השאר את זה ריק

en: You are logged in as <strong>%s</strong>. If you would like to use a different account for this membership, <a href="%s">log out now</a>.
he: אתה מחובר כעת, אם ברצונך להחליף משתמש אנא התנתק.

en: Choose your Payment Method
he: בחר אמצעי תשלום

en: Check Out with a Credit Card Here
he: שלם עם כרטיס אשראי כאן

en: I agree to the %s
he: אני מסכים לתנאי השימוש

en: Complete Payment
he: השלמת תשלום

en: Processing...
he: מעבד נתונים…

en: Thank you for your membership to %s. Your %s membership is now active.
he: תודה על ההרשמה שלך. החשבון שלך כעת פעיל.

en: Below are details about your membership account and a receipt for your initial membership invoice. A welcome email with a copy of your initial membership invoice has been sent to %s.
he: להלן פרטים אודות החשבון שלך וקבלה עבור התשלום שלך. מייל הקבלה עם מסמך הקבלה ישלח למייל ‪%s

en: Invoice #%s on %s
he: קבלה #%s  ב%s

en: Membership Expires
he: תוקף ההרשמה

en: Payment Method
he: אמצעי תשלום

en: Total Billed
he: סה’’כ החיוב

en: ending in
he: מסתיים ב

en: View Your Membership Account &rarr;
he: צפה בפרטי החשבון שלך &rarr;

en: Invoice #
he: קבלה #

en: No invoices found.
he: לא נמצאו קבלות

en: &larr; View All Invoices
he: ‏&larr; צפה בכל הקבלות

en: Free
he: חינם

en: Select
he: בחר

en: Renew
he: חידוש

en: Your&nbsp;Level
he: דרגת החשבון שלך

en: &larr; Return to Your Account
he: ‏&larr; חזור אל החשבון שלך

en: &larr; Return to Home
he: ‏&larr; חזור לעמוד הראשי

en: Testing Only
he: בדיקה בלבד

en: Once a month
he: פעם בחודש

en: Your membership status has been updated - Thank you!
he: דרגת החשבון שלך עודכנה - תודה!

en: Sorry, your request could not be completed - please try again in a few moments.
he: הבקשה שלך לא יכולה להתקבל, אנא נסה בעוד כמה רגעים.

en: Please complete all required fields.
he: אנא השלם את כל השדות.

en: Your email addresses do not match. Please try again.
he: כתובות האימייל אינם תואמות. אנא נסה/י שוב.

en: The email address entered is in an invalid format. Please try again.
he: האימייל שהוזן שגוי. אנא הקליד/י אותו שוב.

en: All good!
he: הכל טוב!

en: Information updated. <a href="%s">&laquo; back to my account</a>
he: המידע עודכן. <a href="%s">&laquo; חזור לחשבון שלך</a>

en: Error updating billing information.
he: שגיאה בעדכון פרטי חיוב

en: Your membership has been cancelled.
he: חשבונך בוטל.

en: Invalid gateway.
he: ישנה תקלה. אנא צור קשר אם היא חוזרת על עצמה באמצעות הטופס או הפורום.

en: Checkout: Payment Information
he: שלם: פרטי תשלום

en: Set Up Your Account
he: ‎נהל את החשבון שלך

en: There are JavaScript errors on the page. Please contact the webmaster.
he: ישנה שגיאה בפעולה זו. אנא צור קשר עם צוות האתר באמצעות הטופס או הפורום ופרט על התקלה.

en: Your passwords do not match. Please try again.
he: הסיסמאות שלך אינם תואמות. אנא נסה שוב

en: Please check the box to agree to the %s.
he: אינך יכול להירשם אם אינך מסכים לתנאי השימוש.

en: Are you a spammer?
he: אתה ספאמר?

en: That username is already taken. Please try another.
he: שם המשתמש כבר תפוס. אנא בחר שם אחר

en: That email address is already taken. Please try another.
he: האימייל תפוס. אנא השתמש באימייל אחר.

en: reCAPTCHA failed. (%s) Please try again.
he: בדיקת ה Captcha כשלה אנא נסה שוב.

en: Payment accepted.
he: התשלום התקבל.

en: Unknown error generating account. Please contact us to set up your membership.
he: ישנה בעיה ביצירת החשבון. אנא צור איתנו קשר דרך הטופס בעמוד הראשי.

en: Your payment was accepted, but there was an error setting up your account. Please contact us.
he: התשלום התקבל אבל ישנה בעיה ביצירת חשבונך. אנא צור איתנו קשר באמצעות הטופס בעמוד הראשי

en: IMPORTANT: Something went wrong during membership creation. Your credit card authorized, but we cancelled the order immediately. You should not try to submit this form again. Please contact the site owner to fix this issue.
he: חשוב: יש תקלה בייצור החשבון שלך, כרטיס האשראי התקבל אבל ביטלנו את ההזמנה. אל תנסה לרכוש חשבון שוב - פנה אלינו באמצעות טופס יצירת הקשר בעמוד הראשי ואנו נטפל בתקלה.

en: IMPORTANT: Something went wrong during membership creation. Your credit card was charged, but we couldn't assign your membership. You should not submit this form again. Please contact the site owner to fix this issue.
he: חשוב: יש תקלה בייצור החשבון שלך, כרטיס האשראי התקבל וקיבלנו את ההזמנה. אל תנסה לרכוש חשבון שוב - פנה אלינו באמצעות טופס יצירת הקשר בעמוד הראשי ואנו נטפל בתקלה.

en: You must <a href="%s">set up a Payment Gateway</a> before any payments will be processed.
he: אתה חייב להגידר <a href="%s">אמצעי תשלום</a> לפני שיועברו התשלומים.

en: A Payment Gateway must be set up before any payments will be processed.
he: יש להגדיר אמצעי תשלום לפני ביצוע תשלום.

en: Membership expired email sent to %s.
he: פג תוקפו של החשבון, אימייל נשלח אל %s

en: Membership expiring email sent to %s.
he: תוקף החשבון קרב, אימייל נשלח ל‪%s

en: Credit card expiring email sent to %s.
he: כרטיס האשראי לא בתוקף, אימייל נשלח אל  %s

en: Trial ending email sent to %s.
he: תקופת הניסיון מסתיימת נשלח אימייל אל ‪%s

en: The %s code has been applied to your order.
he: הקוד ‪ %s הוזן בהזמנה שלך.

en: The <strong>%s</strong> code has been applied to your order.
he: הקוד ‪%s תקף על ההזמנה שלך.

en: <p>A payment is being held for review within Authorize.net.</p><p>Payment Information From Authorize.net
he: ‏<p>התשלום עובר בדיקה</p><p>פרטי תשלום מ: Authorize.net

en: %s has had their payment subscription cancelled by Stripe. Please check that this user's membership is cancelled on your site if it should be.
he: ‏%s החשבון התבטל על ידי חברת התשלומים. אנא בדוק עם החשבון שלך פעיל או מבוטל בהתאם לדרישה

en: Billing
he: חיוב

en: Update Billing Info
he: עדכן פרטי חיוב

en: Change
he: שנה

en: View all Membership Options
he: צפה בכל אפשרויות החשבון

en: My Account
he: החשבון שלי

en: Edit Profile
he: ערוך פרופיל

en: Change Password
he: \ שנה סיסמה

en: Past Invoices
he: קבלות ישנות

en: Amount
he: סכומים

en: View All Invoices
he: צפה בכל הקבלות

en: Member Links
he: קישורי משתמש

en: Disabled
he: מבוטל

en: Enabled
he: מופעל

en: Billing Ammount
he: סכום החיוב

en: Cancellation Rate
he: ‎מחיר ביטול

en: Lifetime Value (LTV)
he: ‎מחיר לכל החיים

en: Your billing information has been udpated at %s
he: ‎פרטי החיוב שלך התעדכנו ב%s.

en: Billing information has been udpated for %s at %s
he: ‎פרטי החיוב שלך התעדכנו‫.‬

en: membership has been cancelled
he: ‎החשבון בוטל‫.‬

en: User is not paying.
he: ‎חשבון לא משלם‫.‬

en: Your membership is <strong>active</strong>.
he: ‎החשבון שלך <strong>פעיל</strong>.

en: Your first payment will cost %s.
he: ‎התשלום הראשון שלך יעלה %s.

en: Your first %d payments will cost %s.
he: ‎ה%d תשלומים הראשונים שלך יעלו %s.

en: Billing Information
he: ‎פרטי חיוב

en: Edit Billing Information
he: ‎ערוך פרטי חיוב

en: Update Billing Information
he: ‎עדכן פרטי חיוב

en: Change Membership Level
he: ‎שנה את דרגת החשבון

en: Cancel Membership
he: ‎בטל את החשבון

en: <p>The <strong>%s</strong> code has been applied to your order.</p>
he: ‎הקוד %s התווסף להזמנה שלך‫.‬

en: Your payment has been submitted to PayPal. Your membership will be activated shortly.
he: ‎התשלום שלך התבצע בפייפאל‫.‬ החשבון שלך יפתח בקרוב

en: Below are details about your membership account. A welcome email with has been sent to %s.
he: ‎להלן פרטי החשבון שלך‫.‬ מייל חדש נשלח אל המייל שלך‫,‬ בכתובת %s.

en: View Invoice
he: ‎צפה בקבלה

en: Subscription Information
he: ‎פרטי ההרשמה

en: Set up Your Account
he: ‎נהל את החשבון שלך
